Najít nejvýhodnější autopůjčovnu v Plzni může zabrat několik hodin. Obvoláváním autopůjčoven zase stojí peníze. Proč ztrácíte čas, když my to uděláme za Vás?

Pošlete nám Vaši poptávku s požadavky a my ji porovnáme s nabídkou autopůjčoven v Plni a sami se Vám ozveme. Jde to rychle, snadno a hlavně zadarmo!

autopůjčovna Olomouc - o službě

Sepsali jsme pár řádků, které by Vás měli hlouběji informovat o naši službě. S námi nemáte opravdu o co přijít, s námi můžete pouze získat!

Pro koho je služba určena

peníze

Služba je určena pro širokou veřejnost a zejména pro ty lidi, kteří rádi ušetří svoje peníze a neradi plýtvají svým časem. Naše služby jsou nastaveny tak aby uspokojily každého zákazníka bez ohledu na jeho věk nebo povolání. Vyhovíme opravdu každému. Děláme vše pro to, aby byl náš zákazník zcela spokojen a rád se k nám vracel. Pokud si tedy potřebujete půjčit vůz, neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář, který je na našem webu k dispozici. Určitě nebudete litovat a náš agent Vám poskytne výhodnou nabídku, kterou určitě neodmítnete

Jako jediní Vám s výběrem vozu ještě poradíme. Stačí, když vyplníte náš poptávkový formulář, ve kterém uvedete základní požadavky a my Vám vybere takový vůz, který bude Vašim kritériím vyhovovat a ještě za pronájem zaplatíte co nejméně.

Jak naše služba funguje?

jak to funguje

Naše služba funguje zcela jednoduše a je srozumitelně popsána na našem webu. Jako první krok, který musíte učinit, je vyplnit náš poptávkový formulář, který je k dispozici na našich stránkách. Zde vyplňte všechny Vaše požadavky, které máte na vůz, včetně jeho výbavy nebo motorizace. Zkrátka tak, abyste byli plně spokojeni. Poté se náš agent s Vámi spojí a přeloží Vám naprosto nezávaznou nabídku nebo několik nabídek, které buď přijmete, nebo si vše ještě necháte projít hlavou, Vše záleží pouze na vašem úsudku. Poté co nabídku přijmete, předáme vaše požadavky a kontaktní údaje autopůjčovně a ta se poté s Vámi spojí a domluvíte se na bližších detailech, Součastně Vás můžeme, ujisti, že vše zůstane tak, jak již bylo předem dohodnuto s námi. Poté už jen stačí si vozidlo vyzvednout v předem domluvenou dobu a můžete ho bezstarostně využívat. Vyhledat si samostatně autopůjčovnu je již minulostí. S námi nemusíte nikoho obvolávat. Vše zdarma najdeme a poskytneme vám tak to největší pohodlí.

Proč je tato služba ZDARMA?

Tato služba je pro naše zákazníky zcela zdarma. Jak je to možné? Zkrátka pro to, že je výhodná nejen pro zákazníky, ale i pro samotné autopůjčovny. Ty totiž získají zákazníky přímo přes náš web a za každého přivedeného zákazníka zaplatí pouze provizi. Nemusí tak platit finančně i časově náročnou reklamní kampaň například pomocí billboardů. Tam totiž není jisté, jestli vůbec nějaký potencionální zákazník zareaguje nebo ne. My jim přivedeme již hotové zákazníky, takže to je důvodem, proč je tato služba pro Vás nejen zdarma, ale většina autopůjčoven je ochotna poskytnou ještě výhodnější cenu, než kdybyste si je našli sami. Služba tak nejen šetří Váš čas, ale hlavně i Vaše peníze. Zkrátka nehledejte v tom žádný háček a využijte našich služeb. Vybereme Vám výhodnou nabídku a navíc zcela zdarma. Ke všemu je to nezávazné a k ničemu se tudíž nezavazujete. Tak neváhejte a vyplňte poptávkový formulář. Auto dle vašich představ, již na Vás v autopůjčovně čeká. Stačí si k němu najít tu nejlepší a nejlevnější cestu. A s tím Vám pomůžeme právě my.

Pokud za touto službou hledáte stále nějaký háček, srovnejte nás se slevomatem, který funguje na principu, více zákazníků, nižší cena.

Doporučte Vašim známým naši službu: autopůjčovna Praha | autopůjčovna Brno | autopůjčovna Ostrava | autopůjčovna Olomouc